Seria GTS 1-10kVA Rack 19" / Tower, online

GTS – żadnych kompromisów, zasilanie jest priorytetem!

• odmiany Tower lub Rack/Tower
technologia ON-LINE (podwójna konwersja)
• pełna sinusoida
• VFI z funkcją konwertera częstotliwości
• możliwość użycia z generatorami prądu
• wysoki współczynnik mocy: GTS 1-3kVA Tower 0.8, a pozostałe na poziomie 0.9
• dwustronna komunikacja i zarządzanie
• wbudowane porty USB, RS232 i Dry Contact DB9 w wybranych modelach
• opcjonalne karty zdalnego zarządzania (SNMP, AS400, karta przekaźnikowa)
• możliwość rozszerzania o zewnętrzne moduły bateryjne
funkcja „Zimny Start”
• by-pass serwisowy z zabezpieczeniami i stabilizacją napięcia
wbudowany panel sterowania z wyświetlaczem LCD
• złącze awaryjnego wyłączenia EPO (np. dla systemu przeciwpożarowego)

 

 

GTS

1kVA – 10kVA

RACK 19″ / TOWER
online

Produkty z Serii GTS

PROFESJONALNE
ROZWIĄZANIA

Seria GTS to grupa najbardziej zaawansowanych zasilaczy UPS, od których wymaga się stabilności i funkcjonalności na najwyższym poziomie. Wszystkie zostały wykonane w technologii ON-LINE (podwójnej konwersji), dzięki czemu potrafią nieprzerwanie dostarczać stabilnego napięcia bez zakłóceń. Czas przełączania między trybami zasilania sieciowego i bateryjnego wynosi 0ms! W trybie ciągłym zasilanie sieciowe przekształcane jest na prąd stały, zasilający równolegle system akumulatorów oraz podłączone do niego urządzenia.

ZASTOSOWANIA
DLA SERII GTS

Dzięki najwyższej jakości wykonania i zastosowanych komponentów zasilacze awaryjne GTS zachowują bardzo wysokie parametry zasilania, przez co są w szczególności polecane do ochrony serwerów, pamięci masowych, rozbudowanych systemów IT, urządzeń medycznych, automatyki przemysłowej itp. – wszędzie tam, gdzie stabilność oraz jakość prądu muszą być na najwyższym poziomie.

ZAAWANSOWANE
TECHNOLOGIE

Wykonanie VFI, poza dostarczaniem wysokiej jakości zasilania, umożliwia bezproblemową współpracę z dodatkowymi generatorami prądu. Rozszerzono także zakres działania automatycznych regulatorów napięcia AVR, dzięki czemu urządzenia GTS nie przechodzą w tryb awaryjny przy wahaniach napięcia zasilania w sieci.

Istnieje możliwość rozbudowy UPS-ów z serii GTS o dodatkowe moduły bateryjne
w celu wydłużenia czasu podtrzymania zasilania.

ZASILANIE NON-STOP
ON-LINE | PEŁNA SINUSOIDA | BY-PASS SERWISOWY

W przemyślanej konstrukcji zasilaczy użyto komponentów najwyższej jakości, przystosowanych do ciągłego działania pod pełnym obciążeniem, dzięki czemu układy takie jak przetworniki napięcia, prostowniki, układy ładujące, zabezpieczenia i filtry, będą w stanie działać bezawaryjnie w każdych warunkach pracy.

W razie awarii UPS na czas serwisu lub wymiany akumulatorów, można skorzystać z funkcji stabilizowanego obejścia układów zasilacza – by-passu, aby uniknąć przerw w zasilaniu.

Podstawowa praca to tryb ON-LINE z zerowym czasem przełączenia. Tryb ECO pozwala oszczędzać energi, bez potrzeby rezygnacji z zaawansowanych zabezpieczeń przeciw nieoczekiwanym spadkom, wzrostom i zakłóceniom napięcia sieciowego. Do specjalnych zastosowań, można użyć zasilaczy GTS w trybie converter dla dostarczenia stabilnego zasilania o wybranej przez użytkownika częstotliwości 50Hz lub 60Hz, niezależnie od częstotliwości sieci.

 

ZASTOSOWANIE

BIURO

DATA CENTER

PRZEMYSŁ

MEDYCYNA

KOMUNIKACJA
WIĘCEJ OPCJI STEROWANIA

Oprócz sterowania z wbudowanego panelu z wyświetlaczem LCD oraz portami USB i RS232, zasilacze z serii GTS można wyposażyć w wiele złącz ułatwiających zarządzanie. Karta SNMP pozwala na zdalne sterowanie przez sieć lokalną bądź przeglądarkę WWW. Opcjonalnie do urządzeń dostępne są także złącza równoległe, AS400 i przekaźnikowe.

Zasilacze awaryjne GTS można integrować z systemami bezpieczeństwa na wypadek pożaru lub zalania. Złącze EPO umożliwia awaryjne zdalne wyłączenie, w przypadku zdarzeń losowych.

Wyposażenie opcjonalne

pobierz
katalog
WordPress Image Lightbox