Seria POWERbox 600-2200VA tower, line-interactive

POWERbox podstawowym zabezpieczeniem zasilania w domu lub biurze

• graficzny wyśiwetlacz LCD
• oprogramowanie gratis
• monitorowanie poprzez USB
• gniazda Schuko lub C13
• szeroki zakres napięcia wejściowego
• napięcie stabilizowane poprzez układ AVR
• technologia line-interactive
• dodatkowa ochrona linii telefonicznej i LAN RJ11 lub RJ45
• funkcja „Zimny Start”
• automatyczny restart po powrocie zasilania
• zaawansowana ochrona akumulatorów

 

POWERbox

600VA – 2200VA

TOWER
line-interactive

PRZYDATNE PORADY

UNIWERSALNE
ZASILANIE

Seria zasilaczy awaryjnych UPS POWERbox stanowi zintegrowaną ochronę sprzętu komputerowego w domu i biurze. Zasilacze POWERbox służą do ochrony wrażliwych urządzeń przed skutkami spadków i wzrostów napięcia oraz jego zaniku, przez co wpływają ich dłuższe, bezawaryjne działanie.

Dedykowane są do podtrzymywania zasilania komputerów osobistych, stanowisk DTP, siłowników do bram, kas fiskalnych, systemów telewizji przemysłowej, routerów oraz innych urządzeń komunikacyjnych i komputerowych.

Ergonomiczna obudowa typu TOWER, złącze USB z przodu urządzenia umożliwiające zarządzanie zasilaczem przez komputer i dodatkowe, zabezpieczone RJ11 (telekomunikacyjne) lub LAN RJ45 (sieci komputerowe), ułatwiają instalację w środowisku biurowym i domowym.

Wszystkie zasilacze awaryjne POWERbox
wykonane są w technologii line-interactive, z wbudowanym
systemem automatycznej regulacji napięcia AVR.

POWERboxTV

UPS dostosowany do urządzeń RTV oraz satelitarnych. Znajdzie także zastosowanie dla urządzeń audio Hi-Fi.

LINE-INTERACTIVE
Z WBUDOWANYM AVR

Wbudowany, zaawansowany system automatycznej regulacji napięcia AVR stabilizuje napięcie zasilające zabezpieczenie urządzenia, nie tylko w przypadku chwilowych, ale także stałych spadków i wzrostów napięcia w sieci, bez potrzeby przełączania w tryb zasilania akumulatorowego.

Dzięki układowi AVR na wyjściu UPSa jest zawsze stabilne napięcie 230V. Przy zaniku napięcia UPS POWERbox, w trybie zasilania akumulatorowego, wytwarza na wyjściu stabilne napięcie o kształcie sinusoidy zmodyfikowanej.

POWERbox w szerokim zakresie napięcia wejściowego z sieci – ok. 170-280V – potrafi wytworzyć ustabilizowane napięcie wyjściowe, na wybranym przez użytkownika poziomie: 220, 230 lub 240V nie przechodząc w tryb pracy bateryjnej.

ZASTOSOWANIE

DOM
BIURO
BRAMY PPOŻ.

GRAFICZNY WYŚWIETLACZ LCD
MONITORING NAJISTOTNIEJSZYCH PARAMETRÓW

Czytelny, wyraźny wyświetlacz LCD, informuje użytkownika o najważniejszych parametrach pracy urządzenia. Bez potrzeby podłączania komputera przez złącze USB, na bieżąco podaje informacje o:

• napięciach (wejściowym i wyjściowym)
• stopniu obciążenia urządzenia
• stanie naładowania akumulatorów
• ewentualnym użyciu systemu AVR
• trybie pracy – zasilanie z sieci, ładowanie akumulatorów lub praca z baterii

SYSTEM ANTYPRZECIĄŻENIOWY
AUTOMATYKA KONTROLI I ŁADOWANIA AKUMULATORÓW

Wszystkie urządzenia POWERbox posiadają ochronę przed przeładowaniem. W przypadku zagrożenia głębokim rozładowaniem wbudowanych akumulatorów, urządzenie z odpowiednim wyprzedzeniem wyłączy się, aby zapobiec ich potencjalnemu uszkodzeniu. Automatyka ładowania zabezpiecza przed przeładowaniami.

Wbudowany system antyprzeciążeniowy  na bieżąco informuje użytkownika o aktualnym obciążeniu zasilacza. Ostrzeże o niewielkich przeciążeniach, a w przypadku dużych przeciążeń, uniemożliwi włączenie urządzenia.

ZAAWANSOWANE OPROGRAMOWANIE
ZARZĄDZANIE PRZEZ PORT USB

Do zasilacza UPS POWERbox dołączone jest zaawansowane oprogramowanie dla komputerów PC oraz MAC. Poza monitorowaniem kluczowych informacji o stanie urządzenia przez komputer, dostajemy dostęp do dodatkowych funkcjonalności.

Funkcja automatycznego wyłączania urządzeń, może z odpowiednim wyprzedzeniem, wymusić zapisanie pliku i wyłączenie komputera w normalnym trybie. Zmniejsza to ryzyko utraty danych w sytuacji takiej jak brak zasilania sieciowego i zbliżającego się momentu rozładowania akumulatorów.

Użytkownik może ustawić planowane uruchomienia i wyłączenia urządzenia oraz przekazywanie komunikatów ostrzegawczych na adres e-mail.

Oprogramowanie UPS GT
pobierz
katalog